دشتِ بی فرهنگیِ ما

برخی از حرف هایم درباره "حوزه های فرهنگی - سیاسی مربوط به سرگرمی های دیجیتال" را اینجا منتشر می کنم

دشتِ بی فرهنگیِ ما

برخی از حرف هایم درباره "حوزه های فرهنگی - سیاسی مربوط به سرگرمی های دیجیتال" را اینجا منتشر می کنم

دشتِ بی فرهنگیِ ما

متولد اواخر دهه 50 هستم
به اندازه کافی از دنیا چشیده ام ...
تجربیات تلخ و شیرین، رفاقت های کاری و بی فرجام، تولیدات سخت، مباشرت با برخی مسئولین بی انگیزه و مواردی از این نوع، باعث شد تا از برخی فعالیت های خارج از برنامه ام خسته شوم ...
راستی ! هنوز نگفتم
من جزو آدم های خوشبختی هستم که شغلشان را دوست دارند،یعنی از ابتدای فعالیتم احساس کردم که خدا در آغوش گرفته مرا !
کار و پیشه ام فعالیت در حوزه رسانه و تولیدات فرهنگی بود، پویانمایی، بازی رایانه ای، فیلم کوتاه، تبلیغات فرهنگی و از این جنس تولیدات
لذت بخش بود و هست
حدود 3سال نمیدونم چرا احساس کردم باید در کنار کار کردن، حرف هم بزنم ! احساس کردم حق نقد و اصلاح برخی امور را در حوزه مدیریت کلان و حاکمیتی دارم ! بعد احساس کردم برخی حرف های واضح و حتی تکراری، برای خیلی از مسئولین (و برخی همکارانم) همچون مارپیچ های افسانه ای، گُنگ و گمراه کننده است ! خواستم کمک کنم تا ابروی برخی قوانین اشتباه مرتبط با "حوزه سرگرمی های دیجیتال" را درست کنم، اما زورم به آنها نرسید و به صورت اتفاقی ، چشم خودم کور شد ! و ناخواسته باعث شدم چند تن از دوستانم تبدیل به دشمنانم شوند.
بخشی از سمت های افتخاری و غیر رسمی که در کنار تولیدات پویانمایی و بازی های دیجیتال داشتم نیز بدین شرح است :
• مسئول حوزه سرگرمی های دیجیتال و کارشناس مرکز رسانه های دیجیتال
• دبیر بخش بازی های رایانه ای نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال
• مشاور و کارشناس حوزه بازی های رایانه ای قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیا عج و سازمان سراج
• مسئول بخش بازی های رایانه ای نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی
• مشاور و کارشناس حوزه رسانه های مجازی مرکز رشد جهاد دانشگاهی
• مدیر بخش پویانمایی موسسه فرهنگی هنری شهید آوینی
• دبیر ستاد بازی های رایانه ای مرکز ملی فضای مجازی کشور
• موسس و دبیر وقت انجمن بازی سازان انقلاب اسلامی
• نماینده کارگروه بازی های رایانه ای سازمان نظام صنفی ایران (اسفند 1393 تا شهریور 1395)
و...

حالا اینجا با نیت خیر و به قصد اصلاح برخی امور، حرف هایی را می نویسم تا شاید روزی گره از کاری باز کند این کلمات و اندیشه ها...
ضمنا تا اطلاع ثانوی،بنا به دلایلی سیستم تایید نظرات عمومی" غیر فعال است" اما پیام های شما را حتما میخوانم
.
.
.
کد رهگیری "ساماندهی" : 84468404

طبقه بندی موضوعی
نویسندگان

۴۱ مطلب توسط «بابک کرباسی» ثبت شده است

به بهانه تامین نیازهای علاقه مندان به اپلیکیشن های بین المللی و گیمرها

ولیکن به کام عمله های استکبار

 

افرادی که با کسب و کارهای مبتنی بر وب سروکار دارند، این پیام یا مشابه این پیام را زیاد دیده اند :

Due to United States trade restrictions, we are unable to permit account login from Cuba, Iran, North Korea, Sudan, or Syria at this time... and .... and

این پیام که به معنای تحریم کشورمان و ملت عزیزمان توسط سیاست های کثیف آمریکا و متحدانش می باشد یعنی آنکه ما حتی نمی توانیم یک اپلیکیشن بی دردسر مثل اسنپ را روی اپ استور نگهداری کنیم. نمی توانیم یک بازی ساده در حد منچ یا مار و پله روی گوگل پلی قرار دهیم . نمی توانیم یک بازی روی کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس بفروشیم و ده ها مثال دیگر. 

خوب وقتی آن ها ما را اینگونه با تحقیر، تحریم کرده اند، چه اصراریست نمایندگی های رسمی و غیر رسمی شرکت هایشان را در کشورمان راه بیاندازند یا حتی برخی داوطلبانه اقدام به فروش کارت های اعتباری و هدیه این سرویس ها در کشورمان کنند ! کارت هایی که با توجه به نوع عرضه و ضریب تبدیل ارزی آن علاوه بر بازارشکنی (Dumping) سعی بر خروج ارز از کشور و خدمت به سرویس های بیگانه دارند.

 

در #فضای_مجازی مراقب شلیک توپخانه دشمن باشید

 

اولین گام ها برای به رسمیت شناختن دریافت عوارض از بازی های خارجی

 


 

 

 در لایحه پیشنهادی بودجه سال 97، بندی در جدول شماره 5 (درآمدها،‌ واگذاری دارایی‌های سرمایه‌ای و واگذاری دارایی‌های مالی بر حسب قسمت،‌ بخش‌، بند‌،‌ اجزا در سال 97) به شماره طبقه‌بندی 160178 وجود دارد (صفحه 56)‌ که بر اساس آن مقرر شده 10درصد از فروش بازی‌های برخط خارجی و بازی‌های رایانه‌ای خارجی به مبلغ 200 میلیارد ریال به عنوان عوارض دریافت شود. پیش بینی این ماده که بعد از چند سال پیگیری بازی سازان در شورای عالی فضای مجازی و بنیاد بازی ها در حال اجرا شدن است با واکنش فعالان صنعت بازی رو به رو و انتقاد بر انگیز شد.


خوب و بد های این طرح را در رسانه های دیگر خوانده اید، تصمیم درباره اجرا این قانون نیز با مسئولین حاکمیتی ست و خیلی نقطه نظرات ما در مسائل کلان نمی تواند (و نباید) تغییری در اراده آن ها ایجاد کند و قطعا باید به فکر مسائل کلان باشند نه احساسات ما و دیگر عزیزان !
اما من (به عنوان کسی که حداقل در 4 سال اخیر چندین بار در رسانه ها مصاحبه کرده ام و از لزوم ضابطه مند شدن این عرصه و کنترل گلوگاه های مالی این کسب و کار و البته نظارت بر خروج بی رویه پول مملکت حرف زده ام و البته هر دفعه نیز توسط برخی مسئولین مورد نکوهش قرار گرفته ام که دوران بگیر و ببند تمام شده است و دهانم را بسته اند !!!!) در این متن می خواهم موضوعاتی را برای عاقبت به خیر شدن این طرح مطرح کنم :

 

سلام

همچنان تصمیم دارم به جهت دوری از برخورد با فحاشی های سازمان یافته عده ای مجهول الحال ! و حفظ آرامش اعصابم مطلب جدیدی ننویسم. اما مطالبی پس از یک مصاحبه رسانه ای مطرح شده است که شما را دعوت می نمایم آن را بررسی نمایید.

"دانستن، حق شماست"

 

 

 

پرده اول :

 

 

سلام و عرض ادب 

حقیقتاً وقتی در یک نمایشگاه حضور نداشته باشی، نمی توانی درباره برگزاری آن حرفی بزنی ! 

اما ... اینجا ایران است و صد ها چیز می شود ! پس این چند خط هم نظرات بابک کرباسی درباره نمایشگاه تی جی سی تقدیم شما.

این چند خط را با زبان غیر رسمی و خودمونی خط خطی می کنم اینجا، تا فرصتی بهتر به شرط حیات

 

پیش بینی اولیه من که فکر می کردم tgc هیچ خروجی نخواهد داشت، غلط از آب در اومده و ...

صبر کنید از قبل تر باید شروع کنم

به پیشنهاد خبرگزاری مهر، به همراه برادر گرامی جناب آقای کریمی قدوسی مدیرعامل محترم بنیاد ملی بازی های رایانه ای به بحث درباره فرصت ها وتهدیدهای اولین دوره نمایشگاه tgc پرداختیم که حاصل این نشست، متن نسبتا طولانی ذیل شد که در سه قسمت در لینک های انتهای خبر در سایت خبرگزاری مهر نیز منتشر شده است. قبل از آغاز مطالعه این گفتگو برای تیم بنیاد ملی بازی های رایانه ای برای آغاز این حرکت آرزوی موفقیت و سربلندی می کنیم.

 

گفتگو در سه قسمت ذیل منتشر شده است :

1- فرصت‌ها و تهدیدهای یک میزبانی/ «بازی ایرانی» جهانی می‌شود؟

2- تشریح فرآیند انتخاب مهمانان خارجی «تی‌جی‌سی»/ تحمیلی در کار نبود

3- سهم بازی‌سازان انقلاب از تی‌جی‌سی/ اعتراض یا قهر؛ مسئله کدام است؟

 

نمایشگاه و همایش بین‌المللی Tehran Game Convention ۲۰۱۷ که به اختصار «تی‌جی‌سی» خوانده می‌شود را می‌توان مهمترین برنامه بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در حوزه اجرایی کردن سیاست اساسی خود در زمینه برقراری ارتباط میان بازی‌سازان ایرانی و فعالان صنعت جهانی گیم قلمداد کرد. رویدادی که از سال گذشته زمزمه برگزاری آن در بنیاد ملی مطرح بود و حالا (از فردا) به مرحله اجرا رسیده است.

فردا و پس فردا (پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ تیرماه) سالن مرکز همایش‌های سازمان صداوسیما میزبان این رویداد خواهد بود که قرار است در قالب آن بازی‌سازان ایرانی در جریان به روزترین تجربیات جهانی صنعت بازی‌ها قرار بگیرند. این رویداد اما به همان میزان که از سوی مسئولان بنیاد تبلیغ و تحسین شده، منتقدانی سرسخت هم داشته است. از افرادی که سویه‌های سیاسی برگزاری این رویداد را غالب بر جنبه‌های فنی و تجاری آن می‌دانند تا بازی‌سازانی که معتقدند کیفیت برگزاری این رویداد نمی‌تواند کمکی به وضعیت تجاری بازار گیم در ایران داشته باشد.

خبرگزاری مهر پیشتر در قالب گفتگو با پیر کارده مدیرعامل گیم کانکشن فرانسه به‌عنوان اصلی‌ترین حامی بین‌المللی برگزاری رویداد تی‌جی‌سی در ایران،‌ به بررسی اهداف اولیه و مقدمات برگزاری این رویداد پرداخته بود.

حالا به بهانه طرح برخی ابهامات و به جهت اهمیت میزبانی ایران از این رویداد بین‌المللی در قالب میزگردی در خبرگزاری مهر، میزبان حسن کریمی‌قدوسی مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و بابک کرباسی بازی‌ساز و کارشناس این حوزه بودیم. میزگردی که تلاش شد در قالب آن اهم ابهامات و شبهات درباره این رویداد مطرح و از جانب رسمی‌ترین مقام متولی برگزاری به آنها پاسخ داده شود.

در ادامه سه بخش این نشست از نگاه شما می‌گذرد؛

به گزارش گروه شبکه‌های اجتماعی خبرگزاری ایکنا: اختلافاتی میان بازی‌ساز قرآنی و طرف قرارداد برای پروژه قرآنی ملک سلیمان وجود دارد؛ که پس از ۱۸ ماه تصمیم گرفت در اینباره از ناگفته‌ها بگوید.

 

سال ۸۹ وقتی فیلم سینمایی ملک سلیمان(ع) تولید شد، تهیه کننده فیلم فراخوانی به شرکت‌های بازیساز ارسال کرد تا یک تیم تولید بازی از میان بازیسازان ایران انتخاب و در نهایت اولین بازی قرآنی جهان را تهیه کنند. از میان بازیسازان شرکت کننده در این فراخوان، تیم جوانی به مدیریت بابک کرباسی انتخاب شدند. اوایل پروژه، روند کار با پیشرفت خوبی همراه بود اما به یکباره پروژه از ادامه‌ بازماند و تا چند سال خبری از آن نبود. دلایل توقیف این پروژه قرآنی بهانه‌ای شد تا با بابک کرباسی، مدیر پروژه بازی رایانه‌ای ملک سلیمان(ع) به گفت و گو بنشینیم و در جریان کامل اتفاقات مربوط به این قصه قرآنی باشیم.
 

 

 

 

اللَّهُمَّ لَکَ الْحَمْدُ حَمْدَ الشَّاکِرِین 

با فرض تایید انتخابات توسط شورای نگهبان و تنفیذ حکم رئیس جمهور منتخب توسط مقام معظم رهبری، تبریک می گویم به طرفداران دولت اعتدال و خدا را شکر می کنم که حضور "حداکثری" ملت، حماسه ای به یادماندنی در تایید نظام جمهوری اسلامی ایران آفرید و جهانیان متوجه شدند ملت ایران عاشق کشور و حکومتشان هستند. امیدوارم رئیس جمهور منتخب، قدر این لطف الهی را بداند و با رای خود که از قلب بیش از 40.000.000 "مهر تایید حکومت" به دست آورده است، اسباب راحتی و آسایش ملت را بیش از پیش مهیا کند.
اما بعد ...


سلام آقای رِیس جمهور !

امشب در مرور اخبار یک کانال تلگرامی ضد نظام دیدم که در  آخرین سخنرانی مثل همیشه، مخالفان خودتان را متهم به دارابودن اخلاق هایی چون : "بریدن زبانها"  و "ممنوع‌التصویر کردن" و "ممنوع‌القلمی" کرده اید !
دلم نیامد کمی با شما به عنوان رئیس جمهور فعلی کشور (از طریق جاسوسان و مخبرین فضای مجازی) حرف نزنم

ان شاالله اخبار خوبی در حوزه فرهنگی بازی های رایانه ای و مسائل مربوط به قانون تجارت جهانی (در ایران) به زودی منتشر خواهد شد

 

اگر بگذارند

به یـزدان که گر ما خرد داشتیم …..  کجا این سر انجام بد داشتیم؟

بسوزد در آتش گرت جان و تن ….. به از زنـــــــدگی کـردن و زیستن

اگر مایه زندگی بندگی ست ….. دو صدبار مُردن به از زندگی ست

 

پدر و مادرهای عزیز

با تصدی گری های اشتباه در حوزه قانونگذاری فرهنگی، بدون آنکه بفهمیم، یک نسل را از بین می بریم !

برنامه گفت و گوی اجتماعی با موضوع بررسی فضای مجازی و بازی های رایانه ای و با حضور بابک کرباسی (فعال حوزه ی بازی های رایانه ای) از شبکه رادیویی گفت و گو روی آنتن رفت.

در این برنامه بابک کرباسی با اشاره به ممیزی های موجود در ایران، گفت: محصولات داخلی کشور امروزه نباید دارای ممیزی باشند، به طوری که تولید محصولات زرد باید متوقف شوند.

وی همچنین در ادامه افزود: صنعت بازی های رایانه ای در کشور می توانست با سیاست گذاری های صحیح با تولید زرد و ممیزی مواجه نشود.

این فعال حوزه ی بازی های رایانه ای با اشاره به قانون کپی رایت بازی های رایانه در کشور، اظهار داشت: بخش مهمی از موضوع نظارت خانواده ها بر سرگرمی های کودک در حوزه کپی رایت صورت می گیرد.

وی با اشاره به محیط گسترده ی فضای مجازی در کشور، عنوان کرد: فضای مجازی و اینترنت در بسیاری از کشورهای جهان با گستردگی و بدون محدودیت در اختیار افراد قرار نمی گیرد.

تخلفات پیاپی در قوانین حاکمیتی حوزه بازی های رایانه ای باعث شده نسلی از بازی سازها و مخاطبان بازی های رایانه ای به امان خدا رها شوند.

برخی از قوانین ما (در حوزه سرگرمی ها و بازی های رایانه ای) توسط عده ای بی تجربه نوشته شده است. قطعا این "نفوذ" است.

بعد از تخلف در واگذاری قوانین حاکمیتی به بخش خصوصی در شورای عالی انقلاب فرهنگی، اخیرا مجوزهای قانونی و لازم الاجرا مانند پروانه تولید بازی های رایانه ای (که جزء لاینفک قوانین است) نیز به هانه کم کردن بروکراسی اداری از دستور کار مدیران محترم بنیاد ملی بازی های رایانه ای حذف شده است !

 

 این مصاحبه را می توانید در سایت رادیو یا اینجا گوش کنید

با توجه به درخواست آقای اصنافی مبنی بر مسکوت ماندن ماجرای پیش آمده در رسانه ها و با نیت حل و فصل ماجرا، مطلب از صفحه حذف گردید....

https://twitter.com/smrasnafi/status/816706801198628870

سیدمحمدرضا اصنافی : ‏از دوستان عزیز خواهش دارم این موضوع پیش آمده رو مسکوت بگذارند
سخن به جایی که باید می رسید، رسید

 

بابک کرباسی در برنامه "صبح و گفت و گو" رادیو مورخ یکشنبه 95/12/10،  واردات را مشکل اعظم در عرصه تولید بازی های رایانه ای معرفی کرد و گفت: بازی های خیلی خوبی ساخته می شود که در خارج از کشور فروش دارند اما در ایران این بازی ها دیده نمی شود، بخاطر این است که مارکت های داخلی پر شده از بازی های وارداتی !

 

برنامه "صبح وگفت و گو" با حضور دکتر سیدمحمدرضا اصنافی کارشناس فضای مجازی و بابک کرباسی کارشناس بازی های رایانه ای و با موضوع فیلترینگ کلش آو کلنز به روی آنتن رفت.

چرا باید خودمون رو خر فرض کنیم ؟! عده ای باید خانه هایتان را خراب کنند تا برای خودشان خانه ای بسازند ؟ کار و ایده و پروژه چند نفر از شما (بازی سازهای ایران) توی گلوی این گردن کلفت های پرنفوذ به عنوان استارتاپ و هولدینگ و ngo و...  گیر کرده و جرات ندارید حتی اعتراض کنید و فقط درگوشی زمزمه می کنید ؟ نترسید ! توکل به خدا کنید و طبق قانون حقوق خودتان را پس بگیرید

#عفت_فرج #پاکدامنی_بطن #سلامت_مالی

 

چرا تا یک مدیر یا مسئول (در عرصه فرهنگ و حوزه فعالیت خودم) را نقد می کنیم، انگار عکس خدا را پاره کرده ایم و پرونده سازی های خنده دار و شکایت پشت شکایت برایمان (به خصوص در این پنج سال اخیر) آغاز می شود ؟! چرا دوره زمونه با ما کاری کرده که تا سئوالی می پرسیم درباره علل کلفت شدن قطر تنه درخت فاسدی که حتی نهال این درخت لیاقت نداشته سرپا بماند و اگر حمایت های مدیران قبلی و فعلی نبود، الان آن درخت گردن کلفت و وسیع! هیزم کوره ها شده بود، سریعا تبدیل می شویم به بی سواد و راننده تاکسی و دلواپس و احمق و مضطرب و تهمت زننده و ده ها برچسب دیگه که فقط به علت اعتراضمون باید تحملشون کنیم ؟! خوب میخواید ما رو صادر کنید به سوریه یا عراق و راحت بشینید سر سفره انقلاب و بقیه سهم خود و پدرتان را میل کنید !!!

مگر امام خمینی ره که پایه گذار نظام جمهوری اسلامی ایران بوده اند نگفته اند : «ما مأمور به وظیفه ایم، نه نتیجه» مگر مقام معظم رهبری بارها و بارها نگفته اند که جوان ها حرف هایشان را بگویند، بلند هم بگویند تا اگر تخلفی شده است، دیگران هم نسبت به آن آگاه شوند ؟! حالا شما چی روی پیشانی من و امثال من که حیا به خرج میدیم و برای حفظ نظم عمومی و حرمت کشورمان، زخم بر سینه شما خلافکاران نمی کاریم، دیده اید که وقیحانه تهدید هم می کنید ؟!؟ یعنی واقعا نفهمیدید که حتی زندان حکومت جمهوری اسلامی ایران هم برای من و امثال من عافیت و شیرین است و دهانمان دوخته نمی شود ؟ خودتان را خسته نکنید، به ادامه بخور بخورتان برسید ! جرزنی هم نکنید، شما بخورید و اعتنایی به سروصدای من و امثال من نکنید، عادت می کنید کم کم....

 

نتیجه : ما همچنان وسط میدان خواهیم ماند، به این راحتی ها کنار نمی کشیم. ان شاالله تا دفع فساد و کمتر شدن اشتهای برخی مدیران محترم فرهنگی و قطع شدن دستشان (که اتفاقا خیلی هم وضعیت مالی خوبی دارند) از بیت المال و سفارش های الکی برای عده ای سیاست زده گردن کلفت و تغییر رفتارشان در تقسیم ناعادلانه منابع مادی و امثالهم بین فعالین صنعت  فرهنگی تولید بازی های رایانه ای (و زیر ساخت های مربوطه) به شفاف سازی و پرسش های روشنگرانه ادامه خواهیم داد ....

مسئول محترم، عزیز دلم، برادر من

اگه به ریش باشه که Dan Bilzerian و ابوبکر البغدادی ریش پرپشت تر و کلفت تری دارند ! میخوای سفارش یه وامی، پروژه ای، استارت آپی یا هر چیزی حداقل برای دن براندون بیلزریان انجام بدی ؟ خبر داری بازی سازی هم جزو کارهای اخیر ایشان بوده ؟! تعارف نکن... سفره ای پهن است، غنائم را تقسیم کن !

خداوکیلی دلیلی به غیر از ریش داشتن برخی گردن کلفت ها پیدا نکردم، چرا عده ای اینطوری برای آنها سینه خیز میروند ؟! نکنه قراره تعویض طلایی دوباره تکرار بشه !!!

خراب نکن آبروی خودت و خانواده ات رو... به والله به ریش نیست، به ریشه است

عرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری !

#کنایه_فهم_ها_کجان ؟!

 

برای نمایش مطلب باید رمز عبور را وارد کنید
  • بابک کرباسی

 

 

از کرامات شیخ ما اینست، شیره را خورد و گفت : شیرین است !!!

متاسفانه عده ای علاقه دارند، خودشان ماجراهای عجیب و پیچیده ای را خلق کنند و سپس به آن دامن بزنند تا رویاهایی را محقق کنند. اصولا در فرهنگ ایرانی "گل آلود کردن آب و ماهی گرفتن از آن" جایگاه ویژه ای داشته است. این بار نیز قرعه ی گل آلود کردن اب برای گرفتن ماهی های تپل، به نام من افتاده است و مجددا انگشت اتهام و برچسب زدن های عجیب علیه من همچنان ادامه دارد، تا من (بابک کرباسی) به جرم "فعالیت علیه دولت" یا " برهم زدن نظم عمومی فعالیت های وزارت فرهنگ و ارشاد" یا "انتشار مطالب کذب" و یا دیگر برچسب های خنده دار، متهم شوم.

اما اصل ماجرا چیست....

  • بابک کرباسی

 

مصاحبه با روزنامه صبا درباره "علت عدم حمایت متولیان، از ساخت محصولات با موضوع دفاع مقدس"

 

 

گزارش تصویری و متن مصاحبه را در ادامه بخوانید...

متاسفانه به علت عدم سازگاری این وبلاگ با پست های بالای ۳۰۰۰۰۰ حرف، به اجبار فقط متن مربوط به صحبت های خودم را در ادامه مطلب بازنشر کرده ام. برای خواندان متن کامل این مصاحبه و اطلاع از صحبت های دوستان دیگرم می توانید به آرشیو روزنامه صبا ( اینجا ) مراجعه نمایید.


 

به بهانه استعفای ظاهری وزیری که طی سه سال گذشته خون من و خانواده ام را با بغض و کینه ای شخصی - سیاسی در شیشه کرد و با برچسب های مختلف خانه نشینم کرد و اکنون طشت رسوایی ایشان را با ماجرای استعفای دسته جمعی وزرا دولت یازدهم، دو دستی نگه داشته اند تا پرده اسرار از علل عزل ایشان برداشته نشود و.............. بگذریم

یاد این بیت خیام افتادم :

 

بهرام که گور می گرفتی همه عمر

دیدی که چگونه گور بهرام گرفت !

 

تصویر بدون شرح است ولی می توانید آغاز داستان "رضاقلدر" را اینجا بخوانید ....

  • بابک کرباسی

با اهدای مدال «اقدام» از چهره‌های برگزیده حوزه فضای مجازی و استکبارستیزی تقدیر شد.

                         

 

در آستانۀ "روز ملی مبارزه با استکبار جهانی"، همایش ملی "تسخیر لانه های جاسوسی مجازی استکبار جهانی" با سخنرانی "رحیم پور ازغدی" و "رضا سراج" و با حضور جمعی از فعالان و مؤثرین فضای مجازی و رسانه ای در حوزۀ جریان سازی مبارزه با استکبار جهانی، عصــر یک شــنبــه ۲۵  مـهــرمـاه برگزار شد. در این مراسم از فعالین و پژوهشگران فعال در حوزه استکبارستیزی با اهدا مدال و لوح تقدیر، قدردانی شد... 

دکتر مقدم فر مشاور رسانه ی سپاه انقلاب اسلامی 

کامران غضنفری پژوهشگر و نویسنده ی جبهه ی انقلاب اسلامی

میثم محمد حسنی دبیر جایزه ی مرگ بر آمریکا

عباس گودرزی مدیر سایت “تلخندک

فرهاد عظیما مدیر مسئول جامعه الزهرا

حجت الله نیکی ملکی مدیر شبکه ی اجتماعی افسران جوان

نماینده خبرگزاری دانشجو به خاطر تولید مستند “جزیره ی فارسی” و تولیدات اثر گذار “دکتر سلام

عباس صانعی مدیر خانه ی طراحان سازمان اوج به خاطر تولیدات گرافیکی صداقت آمریکایی و شمر زمانه

مهدی جعفری مدیر مرکز هنرهای رقومی سازمان بسیج مستضعفین

نماینده پایگاه اطلاع رسانی گرداب به دلیل تولیدات پژوهشی درباره اقدامات آمریکا علیه ایران

حامد علامتی دبیر کل انجمن های اسلامی دانش آموزی

نماینده حوزه ی هنری برای ساختن کلیپ”ما ایستاده ایم

 همچنین  در این همایش از بابک کرباسی فعال حوزه پویانمایی (برای کارگردانی فیلم سینمایی پویانمایی و بازی رایانه ای   "عملیات شیطان" و فعالیت های ضداستکباری ایشان) تقدیر به عمل آمد

pic

سایت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

 

 

برای نمایش مطلب باید رمز عبور را وارد کنید